0216 334 00 06
 
info@roc.com.tr

C-7000 Serisi

C-7000 Serisi Spektrofotometreler, modern ve zarif tasarımı. En yeni mikrobilgisayar teknolojisini ve elektronik kontrol sistemini ile çalışan. Optimize edilmiş optik sistem ve altyapıs, hem yeni fonksiyonları genişletebilir hem de doğruluk, stabilite ve dayanıklılık sağlar.

 

GENEL ÖZELLİKLER

  1. Uzun Ömürlü 7 inç TFT ekran, daha rahat ve hassas silikon düğmeler ile mükemmelleştirilmiştir. Cihalarımız, kullanıcıların bilgisayarsız çeşitli testleri yapabilmeye imkan vererek, çeşitli tarama eğrileri ve çizelgeleri gösterebilir.
  2. USB depolama ve Excel, txt ve fotoğraflar gibi farklı veri formatlarını destekler (*. Csv, * .qua, * .txt, *. Bmp). Kullanıcılar test verilerini flash belleğe gönderebilir, açabilir ve bilgisayarlarda  herhangi bir yardımcı yazılım olmadan. doğrudan düzenleyebilirler.
  3. 120MHz saat hızına sahip gelişmiş donanım ve 32 bit Cortex_M3 işlemci. Ekipman 5000 adet veri ve 500 eğri kaydedebilir.
  4. 1200 satır / mm ve ultra düşük ışığının yüksek verimli holografik ızgarası ile çalışmalarını yapar.
  5. Cihazlarımız, 2000 saate kadar çalışabilen uzun ömürlü soket tipi tungsten-halojen ve döteryum lambalara sahiptir, lambaları test ihtiyaçlarına göre değiştirebilir ve çalışma süresini otomatik olarak kaydedebilir. Soket tipi lambalar, değiştirmeyi daha kolay hale getirir.
  6. Mükemmel silikon fotodiyot cihazlarımızın son derece hassas ve kararlı olduğunu garanti edebilir.
  7. Geniş sample örnek odası ve çeşitli aksesuarlar her türlü ihtiyacı karşılayabilir.
  8. Doğrudan yazıcıya bağlanabilir ve test grafikleri ve verileri print edilebilir.
  9. Güçlü PC yazılımı.
  10. Standart 8GB bellek, büyük test verilerini saklayabilir ve RS232, HOST USB portu ve standart USB arayüzü ile donatılmıştır.
Modellerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz...