ANALİTİK STANDARTLAR

Roc Tıbbi Teknoloji, yüksek saflıkta analitik standartların İthalat ve satışını yapmaktadır. Satış portföyümüzde Pestisit Standartları, Metobolit Standartlar, Veteriner Standartları, StableIsotopeLabelled Standartlar, Kontrollü Standartlar, vb. bulunmaktadır. İthalatını yaptığımız Standartlar Gıda,  Çevre, Tekstil, Kriminal, Araştırma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır .

Ürünlerimiz uluslararası kalite gereklilikleri doğrultusunda test edilmiştir ve en yüksek endüstriyel standartlara uygundur. Müşterilerimiz, Kullanılacakları standardın seçimi, zamanında teslimi ve satış sonrası hizmetlerimiz içinproaktif destek ekibimizden yararlanabilmektedir.

Roc Tıbbi Teknoloji, Farklı ülkelerden bir çok Analitik Standart üreticisi firma ile Türkiye Pazarı için işbirliği yapmakta ve ekonomik fiyatlı, yüksek kalitede Analitik standartları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

İthalatını yaptığımız 250.000 farklı Analitik standart siz müşterilerimizin siparişine müteakiben teslim edilmektedir. Firmamızın rutin olarak ayda 2 ithalat yaparak sektörün en hızlı teslimat yapan firması konumundadır.

Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz...